Як користуватись порталом good-e.org.ua


tutorial_good-e.org.ua.png

1. Скористайтесь нашим універсальним смарт-пошуком ввівши назву закладу, бажану характеристику чи інші пов'язані слова у відповідному полі на головній сторінці і натисніть Enter або кнопку "Пошук":

poshuk_golovna_good-e.org.ua_0.png

На сторінці результатів відображатимуться усі результати згідно введеного запиту. Натисніть "Читати далі", щоб відкрити сторінку з детальною інформацією про вибраний освітній заклад:

search_results_good-e.org.ua.png

2.  Виберіть у головному меню необхідний вид навчального закладу щоб переглянути список усіх закладів або їх розташування на карті:

menu_zaklady_good-e.org.ua.png

При виборі усіх закладів відображається весь список із полем пошуку та доступними фільтрами по існуючим даним:

shkoly_good-e.org.ua.png

При виборі закладів на мапі відображається карта із нанесеними точками розташування відповідних закладів:

karta_good-e.org.ua.png

3. Зареєструйтесь та авторизуйтесь на сайті, щоб отримати можливість додати коментар, поділитись чи зберегти певну інформацію у своєму кабінеті:

vhid_good-e.org.ua_0.png

reestracia_good-e.org.ua.png

4. Для користувачів, які хочуть створювати на основі викладених відкритих даних додатки чи сервіси усю необхідну інформацію ми розмістили у пункті меню АРІ:

api_1_good-e.org.ua.png

nabir_danyh_1_good-e.org.ua.png

5. Посилання на найбільш популярну інформацію, контактні дані, коротку довідку про проект, а також лінки на наші сторінки у соцмережах можна знайти у підвалі сайту:

footer_good-e.org.ua.png

       Якщо Ви не знайшли відповідей на свої питання у цьому короткому гайді - зверніться за нашими контактами для більш детальної інформації.